Linki sponsorowane

Google Ads - Kampanie Adwords Grudziądz

92%

Firm ma dostęp do Internetu

75%

Polaków to użytkownicy Internetu

65%

Firm posiada stronę internetową

Wybór słów kluczowych

01.Strategia

Wyznacz cele reklamy

Linki sponsorowane

02.Kampania PPC

Pokaż stronę w reklamach Google

Zwiększ ilość klientów

03.Wzrost ruchu

Popraw wyniki sprzedaży

Kierowanie reklam na lokalizacje geograficzne

Marketing lokalny w Google

Specjalista Google Ads / Adwords

Województwo:

kujawsko-pomorskie

Miasto:

Grudziądz

Powierzchnia:

57.76 km²

Ludność:

97676

Obserwuj rozwój zainicjowanej kampanii

Kampanie reklamowe AdWords mogą być prowadzone nawet przez początkujących marketerów, jednak ogrom dostępnych możliwości i w efekcie danych analitycznych może przerosnąć niedoświadczonego konsultanta. Jedną ze strategicznych kwestii, której wiele czasu poświęca nasza agencja, jest stałe badanie skuteczności wdrożonej kampanii. Wiemy, że nie wszystkie statystyki liczbowe warto szczegółowo analizować, gdyż nie zawsze znajdują one przełożenie w celach biznesowych . Z pewnością liczba odwiedzających stronę i współczynnik klikalności to parametry, nad którymi warto pochylić się bliżej. Jednak czy znasz opcje służące do diagnozy wyniku jakości słów kluczowych czy stron docelowych? Jeśli nie, nasz specjalista AdWords przestudiuje wszystkie niezbędne parametry za Ciebie.

Dla zdecydowanej większości przedsiębiorców najistotniejsze będą jednak dane dotyczące konwersji. Nawet w tym obszarze istnieje jednak mnogość informacji, które można zmierzyć. Kampanie linków sponsorowanych, nakierowane na sprzedaż, pozwalają ekspertom SEM na śledzenie ścieżek wiodących od kliknięcia w reklamę, aż po dokonanie wartościowego z punktu widzenia interesu firmy działania. Ciekawym wariantem jest także monitorowanie konwersji na różnych urządzeniach, gdyż znaczna część internautów płynnie przechodzi z wyszukiwań online w tryb offline, odwiedzając tradycyjne punkty sprzedaży. Weryfikacja uzyskanych rezultatów przez pracownika naszej agencji pozwoli Ci efektywniej wykorzystywać zasoby finansowe na wybrany kierunek działań.

Przypominaj konsumentom o istnieniu swojego biznesu

Zgodnie z szacunkami, około 2 % użytkowników dokonuje zakupu podczas pierwszego zetknięcia się z ofertą przedsiębiorstwa. Oznacza to, że klienci najczęściej odwiedzają strony internetowe bądź bez sprecyzowanego zamiaru nabycia produktu, bądź też nie są gotowi do finalizacji procesu w danym momencie. Kampanie AdWords można konfigurować w ten sposób, by reklama ukazywała się ponownie wspomnianym osobom. Remarketing to nie tylko sposobność na wyświetlanie komunikatów tekstowych z propozycją firmy, ale także banerów reklamowych. Selekcja według ważnych dla przedsiębiorstwa grup docelowych to prosta metoda na skłonienie wstępnie zainteresowanych osób do ukończenia cyklu zakupowego czy też do dokupienia artykułu powiązanego z pierwotnym produktem.

Postaw na wizualny przekaz reklamowy

Dla reklamodawców, których produkty i usługi najsilniej rozprzestrzeniły się wśród młodszych kategorii wiekowych, przydatnym formatem reklam są kampanie wideo. Reklama AdWords swoim zasięgiem obejmuje bowiem także portal YouTube, który stanowi świetny kanał dotarcia do zaciekawionych widzów. Swoje przekazy możesz grupować zależnie od tego, czy chcesz wykorzystać wpisywane przez internautów słowa kluczowe, ich dane demograficzne czy specyficzną tematykę. W większości przypadków ponosisz płatność wówczas, gdy użytkownik obejrzy cały film promocyjny. Dzięki interaktywnym wideo masz szansę wywrzeć wrażenie na odbiorcy, wywoływać w nim określone emocje i pozostać w jego świadomości na dłużej.

Jeśli Twoją domeną działania jest sprzedaż niezwykle konkurencyjnych i pożądanych towarów, warto przetestować kampanie produktowe. Marketing w wyszukiwarkach odznacza się o wiele wyższą skutecznością, gdy użytkownik od razu widzi rzeczywiste zdjęcie i cenę wyrobu. Co ważne, takie reklamy mogą pokazywać się niezależnie od reklam tekstowych tej samej firmy. Wspomniane kampanie bazują na danych pobieranych z konta Google Merchant Center, co znacznie ułatwia zarządzanie strategią reklamową.

Testuj różne rozwiązania

Linki sponsorowane dla niewprawionych przedsiębiorców mogą przynieść straty, jeśli modyfikacje będą wprowadzane w sposób nieumiejętny. Google umożliwia tworzenie wersji roboczych kampanii AdWords, które można skopiować bez wpływu na toczącą się kampanię. Przydatnym narzędziem jest także tworzenie eksperymentów, które mogą objąć określoną część całego budżetu marketingowego. Porównując na bieżąco wyniki uzyskane z testowanej i oryginalnej reklamy, zyskujesz podstawę do wprowadzenia korzystnych zmian, takich jak zastąpienie jednego przekazu innym czy dodanie nowej grupy kampanii. Nasza agencja SEM zapewni Ci dostęp do wszystkich uzyskanych w drodze analiz wyników, żebyśmy mogli wspólnie podjąć decyzję o torze zmian zgodnych z przyjętym modelem biznesowym.

Informacje kontaktowe

Wysłanie formularza nic nie kosztuje.

Nasze oferty są bezpłatne.

Formularz kontaktowy